news information
Wiadomości i informacje

03

2019-09

wywóz z chin na buty, co najmniej 100 miliardów! podwójne
Źródło artykułu:buty, chiny Otwarcia strony:3559 Czas wydania:2019-09-03 01:32:16
[news] buty, chiny, otwartej gospodarki, przemysłu i wkład w rozwój gospodarki i społeczeństwa stają się coraz bardziej widoczne.po 30 latach od otwarcia handlu w chinach, stała się największym eksporterem w kraju, drugim co do wielkości przywozu w kraju, kraju, drugim co do wielkości inwestycji zagranicznych w kraju trzecim co do wielkości inwestycji zagranicznych, największego kraju rezerw walutowych.
w chinach 12 lat łączne rzeczywiste wykorzystanie kapitału zagranicznego, 5911.5 miliardów dolarów do jedenastego planu pięcioletniego, wzrost w stosunku do 37%.obecnie w chinach dla przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, które stworzył prawie 1 / 2, 1 / 4, produkcji przemysłowej, handlu zagranicznego, 1 / 5, 1 / 7 miejsc pracy i dochodów z podatków miejskich inwestycji zagranicznych w chinach, odegrała ważną rolę w rozwoju gospodarczym.
wraz z rozwojem nowoczesnych technologii w celu ułatwienia i częste wymiany międzynarodowej, jak na ziemi we wszechświecie, małej wioski w świecie ludzi, żyjących w globalnej wioski.w chinach jest nierozerwalnie związany z tego świata, jest również niezbędna do rozwoju chin.wywóz do krajów na całym świecie. w chinach na 100 miliardów par, każdy odpowiada za granicą, stanowi więcej niż parę butów.teraz mamy nie tylko można kupić przez internet. szwajcarski zegarek, republika południowej afryki, francuskie wino, kamienie szlachetne i pozostałe rodzaje towarów, ale również za granicą, studia za granicą, to jest otwarte dla każdego z nas, przyniesie bezpośrednie korzyści.
obecnie w chinach, na podstawie warunków otwarcia doszło do zasadniczej zmiany i nowe otwarcie układu potrzebnych w przyszłości."Jeden pas–jedna droga przez strategii budowy wzajemnego zaufania i współpracy inwestycji, wspieranie współpracy gospodarczej i handlowej, wymiany kulturalnej, że więcej ludzi do chin, chin, chin, chińskiego produktu, usługi kapitału" wyjść ", żeby więcej obcokrajowców, również zagranicznych produktów, usług i kapitału zagranicznego, tworząc" wszedł do głębszej integracji "wzajemnie korzystnej współpracy wzór.
otwarcie jest podstawową polityką państwa, państwo dobrobytu i rozwoju."Jeden pas–jedna droga prowadzi dalej do budowy otwartej treści, poprzez podniesienie poziomu otwarcia rynku krajowych i międzynarodowych, i dwie rzeczy, by stworzyć powiązanie dwutorowa i w pełni otwarte, nowy wzór.

Zaloguj się, aby zobaczyć
Konto:
Hasło: