news information
Wiadomości i informacje

03

2019-09

cztery wielkie zmiany światowego przemysłu obuwniczego, okazuje się, że jego sekret.
Źródło artykułu:buty, chiny Otwarcia strony:3548 Czas wydania:2019-09-03 01:32:05
[news] buty, chiny - międzynarodowego wgląd w przyszłość przemysłu obuwia, prawdę.cztery razy o przeniesienie na całym świecie buty za mapę drogową, dwóch z tej krzywej.trump chce powinien wiedzieć sekret przemysłu obuwniczego, wrócił do nas.co możemy zrobić?
trump, żeby buty czy przeniesienie teoretyczne podstawy do ameryki?
w czasie wyborów prezydenta stanów zjednoczonych trump przemysłu obuwniczego, wielokrotnie musiał przenieść się do stanów zjednoczonych.te buty, ale nie jego córki. przez media produkcji w stanach zjednoczonych, w chaosie.
to, że się dużo o nas dzisiaj, chcę, żeby buty, trump nie ma podstaw teoretycznych przeniosła się do usa w celu głosów i? czy to prawda?
najpierw musimy spojrzeć na buty i produkcji przemysłowej w drodze analizy na całym świecie.
cztery duże globalne zmiany obuwia
schemat szlaków
cztery razy na całym świecie na dużą skalę pojawił się w przypadku przemysłu
w latach 50. xx w. po raz pierwszy obuwia: tradycyjnych sektorów, takich jak usa, japonia, niemcy itp. do transferu.
drugi raz: w latach 60. i 70. w azji, japonia, niemcy "tygrysy" do przeniesienia części obuwia w krajach ameryki łacińskiej, takich jak i pracochłonnych sektorów gospodarki.
po raz trzeci. na początku lat 80. xx wieku, w krajach rozwiniętych, jak i azji "tygrysów" przeniesione do krajów rozwijających się.w latach 90. xx wieku w chinach rozpoczęła się po raz trzeci, stał się największym na świecie przedsiębiorstwa przemysłowe i beneficjentów.
to czwarty raz, kiedy pojawił się i jest, oczywiście, przeniosła się do południowo - wschodniej azji, afryki.
- to jest cztery razy zmianę trasy transferu:
przeniesienie z krajów rozwiniętych do krajów rozwijających się,
z technologii zaawansowanych technologii do krajów słabo rozwiniętych krajów, dyfuzji.
ogólna tendencja jest:
przeniesienie z na wysokie koszty pracy i niskie koszty pracy w regionie.
w tym okresie produkcji i zysków, jest bardzo niskie.
uśmiech krzywej
mamy kilka lat
acer. w 1992 r. założyciel grupy, na tajwanie, "uśmiech" krzywa shiha przedstawia teorię.
powiedział, że się na prawo i lewo krzywej o wysokiej wartości dodanej, krzywa, wysokie zyski, a miejsce w środku łuku krzywej w produkcji, montażu i produkcji, technologii o niskiej wartości dodanej treści, nie jest wysoki, niewielkie zyski.
20 lat, acer się krzywą rozwoju teorii jest z wielu specjalistów z tajwanu, a nawet stał się rozwój przedsiębiorstw i filozofii kontynentalnej.uśmiecha się do chin. w chinach już chi stała się wiodącą krzywej.
jeden sukces jest huawei.
przydział zasobów ludzkich w huawei osób, 46% w badania naukowe i rozwój technologii, marketingu i zarządzania, personelu i innych osób, 33% a 9% i 12% produkcji, a reszta jest tylko dla personelu.
przez 20 lat utrzymuje się w taki sposób, że udział, jako ", rozwoju zasobów ludzkich i" uśmiech na rynku. po obu stronach "wysoka".

wet za wet "musashi" krzywej

teraz, w tej chwili
w 2004 r. sony, dyrektor instytutu 中村末广 wsi krzywa przedstawia się, całkowicie sprzeczne z "musashi" krzywa, on uważa, że jest to najbardziej dochodowych źródeł w "produkcji".
中村末广 przedsiębiorstw stwierdzono, że wartość wkładu ogniwo w procesie produkcji bardziej znaczącą przewagę i ma monopol na etapie produkcji, gdy proces montażu, a wysokie marże zysku, sprzedaż części i materiałów i usług, jak również niższe zyski.
dla takich przedsiębiorstw produkcyjnych w skuteczny sposób, aby utrzymać wysokie zyski są: wspieranie zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa, reorganizacji produkcji modelu zarządzania.
dwie teorie w celu wsparcia są realne wyniki swoje argumenty, to kto ma rację?
myślę, że to nie jest, kto ma rację, to jest na początku reformy, tak długo, jak można zarobić, jeden z tych producentów.bo to nie jest wysoki poziom zarządzania, nauki i technologii, które nie powinny być rozwinięte, zyski były "produkcji" nie zostały zrealizowane.więc uśmiech krzywa ma rację.
obecnie, wraz z rozwojem technologii produkcji zautomatyzowanej produkcji i inteligentnych, znacznie zmniejsza koszty przybycia, wydajności będzie rosła.adidas powrócił do niemiec, ale wrócił do stanów zjednoczonych, by przemysł obuwniczy, trump wszystko przenieść się do stanów zjednoczonych, w końcu znalazł solidne podstawy teoretyczne.
a to różnica polega na tym, że dwie teorie: na różnych etapach rozwoju produkcji, więc może mieć różne wnioski.
podsumowanie
nie bez zrozumienia:
liczba ludności z krajów rozwijających się, takich jak chiny, dywidendy zniknął, wzrost kosztów pracy w światowej produkcji robotów jest zastąpienie w kierunku rozwoju w przyszłości.
w przypadku stosowania robot robot, zmniejszenie kosztów zastąpienia ludzkiego, który jest bardziej opłacalne, może odwrócić ten ślad częściowy powrót, produkcji amerykańskiej.
jednakże, ponieważ wiele chińskiego przemysłu wytwórczego w całości przeniesiony, więc trudno.te wielkie, modernizacji i restrukturyzacji zdolności produkcyjnych, jednym z głównych kierunków na przyszłość, to jest automatyczne.
wraz z krajowego popytu na rynku szybkiego wzrostu automatyzacji.to może być szansa chińskiego przemysłu obuwniczego.

Zaloguj się, aby zobaczyć
Konto:
Hasło: