news information
Wiadomości i informacje

03

2019-09

co szef powiedział oszałamiające surowców.
Źródło artykułu:jinjiang gospodarczej gazety. Otwarcia strony:3438 Czas wydania:2019-09-03 01:32:56
w odniesieniu do surowców ostatnio, kiedy "jinjiang w sektorach tradycyjnych w pudełko kartonowe, pvc, jeden po drugim, ze stali i szkła, towarów, mleko w proszku, olej palmowy, a nawet wstać.w "w górę, w górę i w dół" "wiele powiązanych przedsiębiorstw, zwłaszcza w ramach procesu produkcji, ponieważ przedsiębiorstwa zaczęły się trudności, wzrost ich cen surowców, koszty obciążające.
więc, co powoduje wzrost cen surowców, to koło?
ujemny wzrost w tym roku do września, cztery i pół roku inhibitorów pompy protonowej (wskaźnik cen producentów w przemyśle). w końcu w chinach przemian w przemyśle, co oznacza pełną cenę został oficjalnie otwarty.faktem jest, że od początku, takich jak węgiel, rudy żelaza, dużą ilość surowców do produkcji papieru. kilka miesięcy potem zaczął prowadzić do wzrostu w sektorze przemysłowym.
19 września, sektora przemysłu i technologii informacyjnych, w kraju przez krajowe biuro ds. energii w połączeniu z przestarzałych zdolności i w 2015 r. w przypadku nadwyżki zdolności produkcyjnych o realizacji celów i zadań, poprzez badania, papierniczy, energii, przemysłu węgla i żelaza, ukończyło 16 nadwyżki produkcji przestarzałych i w 2015 r. zmniejszenie zdolności produkcyjnych może jednocześnie cel misji. górnictwa węgla, hutnictwa żelaza i stali, a wzrost cen towarów, takich jak papier, a nawet mocno dostaw niektórych produktów.
w dniu 21 września, znany jako "najbardziej rygorystyczne zasady w nowej wersji", że "przepisy dotyczące zarządzania transportem pojazdów na drogach nielegalnie renowacji autostradą van" i "przeciążenie" został wprowadzony w życie działania specjalne programy, które spowodowały wzrost kosztów transportu towarów z surowców do obrotu, nie może uciec.
czynniki, które powodują wzrost cen surowców, musi nie tylko to, ale jest to niezaprzeczalny fakt, że wzrost cen.jest z przestarzałych zdolności na poziomie makro i nadwyżka zdolności produkcyjnej, ochrony środowiska, transportu i logistyki, takich jak specyfikacje w celu poprawy produkcji przemysłowej, nie dla zdrowego rozwoju dróg, podczas gdy obecnie metamorfozy, w trakcie procesu może być szerszy, przez niebo zbiorów nie może być niemożliwe.
w rzeczywistości przemysł papierniczy, w ciągu ostatnich kilku lat, dla konkurencji na rynku, zakłócanie porządku, wzrost przemysłu papierniczego w długim okresie na niskim poziomie, rachunków i wysokiego ryzyka.
"my, jako drugi zakład w górę i w dół, że dług przedsiębiorstwa delta, zjawisko istnieje od lat.teraz klientów dostawcy muszą być bardziej zdenerwowany, producentów zaliczkę na górę się traktować nas, jak i przedsiębiorstw.w związku z tym, że zyski dla istniejących klientów płatności do stanu, w celu współpracy, ilość treści, które nie spełniają wymogów śledzenia zawiesić, planowania produkcji wysokiej jakości, w celu zaspokojenia priorytetowych potrzeb klientów. "quanzhou baoshu packaging co., ltd. 倪少成 kierownik personelu i administracji, powiedział, że ceny surowców, bardziej jest to wyzwanie, zdolności i możliwości planowania, finansowania przedsiębiorstw bardziej solidnych zdolności, umiejętności zarządzania, tym bardziej, że przeżył i większego rynku zbioru dostosowań sektorowych, bo przez to, że lepiej będzie w przyszłości. tak.
koszty ryzyka w czasie różnych dostawców i producentów na rynku produktów końcowych, w obliczu wzrostu konsumpcji, muszą być za każdym razem przez długi okres karencji."to fala, jak wzrost cen z powodu" szukać sposobów, aby uniknąć zjawiska mąki kosztuje chleb "przed nami, jest kluczem do produktu końcowego.

na koszt firmy nie ma miejsca dla dziecka "i jego kolor, zapach."

na tej fali z pvc wzrost cen, wzrost cen reprezentatywnych na pochodnych ropy naftowej i szeroki zakres działalności, jinjiang, zarówno do produktów firmy, dziecko czuje presję na wzrost cen.w przypadku gdy takie ceny surowców, takich jak ciśnienie i presji na wzrost kosztów logistyki przedsiębiorstw nałożona na ból, cierpienie sprawia, że wiele przedsiębiorstw nie umrzeć ".
w odniesieniu do cen i jest to fala i szeroki zakres produktów i dziecko, wiele przedsiębiorstw może rozwiązać przez wewnętrzne kanały ciśnienia.wielu właścicieli przedsiębiorstw, ale również, że jeśli taka sytuacja się utrzyma, nie można wykluczyć, że w przyszłym roku ceny w decyzji operacyjnych.
szeroko zakrojone i pochodnych ropy naftowej "cen surowców nie można kupić."
xin - new material co., ltd. dyrektor generalny firmy 丁清景 powiedział dziennikarzom, że eva, gumy i stosowany jest głównie do surowców, takich jak "kolor ten wzrost cen surowców, trwa już od pewnego czasu, że wzrost kosztów ogólnych, wraz z 30 - 40%."wzrost cen ropy naftowej 丁清景 mówi, że z powodu wprowadzenia polityki w zakresie logistyki, handlu, spekulacji i surowców różnych czynników, takich jak również jedno z ostatnich, wzrost kosztów produkcji przedsiębiorstwa "mamy dwa lub trzy miesiące, na obecnym etapie bezpieczeństwa zapasów na wzrost kosztów, przedsiębiorstwa są dopuszczalne, ale jeśli nadal do końca roku ceny surowców będzie także ze względu na wzrost ceny ex - works produktu lub skonsultować się z klientką, by stawić czoła presji na wzrost cen i kosztów".
"życie nie jest łatwe, to dwa miesiące."właściciel domu, marek jinjiang pieluchy. - powiedział dziennikarzom, jest głównym źródłem surowców, produktów petrochemicznych i puch puch, w którym sap i wchłaniające jest najbardziej kluczowych surowców.w kolejnych kilku miesięcy wzrost cen surowców, materiałów nietkanych w czerwcu cena tony blisko 60% wzrost cen, a także wielu przedsiębiorstw, nie bierz forsę i surowców do produkcji programów, które nie są zakłócone, a opóźnienie jest wiele.- spiesz się. nie ma mowy. dostawy producenta, tam i daj.
z jednej strony rzędu jednego zakupu surowców, zajęty fabryki w porozumieniu, z drugiej strony, miejsce dostawy i czasu, komunikacji, pozornie tak długo, jak długo będzie w stanie rozwiązać sprawy, to nie takie proste.panie su. powiedział dziennikarzom, że wzrost w ostatnich latach konkurencji między przedsiębiorstwami marki, tylko w przybliżeniu około 10% - 15% zysków, że wzrost cen surowca, w zasadzie jak już istniejących. zysk."jesteśmy obecnie w sprawach negocjacji z dużych dystrybutorów, ciągły wzrost cen surowców nie, jeśli ceny spadły, spodziewana jest w terminalu.jeszcze bardziej przerażające jest, jeżeli surowce będą rosnąć w wielu przedsiębiorstwach. szacuje się, że padnie, wielu marek pomieszaliśmy. "
- to dlaczego pan jest, szczerze mówiąc, wydaje się, że wzrost cen, wzrost cen surowców, tylko pieluchy, ale w rzeczywistości jest w wielu aspektach, w tym koszty pracy, koszty transportu i opakowania.w odniesieniu do kompresji i marek należących do fabryki, jeszcze lepiej.dla marki dla oem przez to "zima", czy tylko na szczęście.
2, kosztem przemysłu wymiany na zamówienie jako "i kosztów dla dziecka."
wpływ na wzrost cen surowców na ceny ex - works, niektóre przedsiębiorstwa zostały dostosowane.reporter z jinjiang hongtai shoes co. ltd. dowiedział się również, że przedsiębiorstwo. od października "to fala cen produktów, ceny surowców wzrosły o około 20%, ale to tylko 10% - 15%. wzrost cen produktów.w środku ceny surowca do produkcji przedsiębiorstwa, stosunkowo dużą presję. "陈若凌 hongtai buty, zastępca dyrektora generalnego i cen produktów powiedział dziennikarzom, że generał był wyłącznie na dwa elementy: po pierwsze, niższego popytu na surowce, a drugi to.jeśli wzrost cen surowców, silny popyt na rynku niższego szczebla przedsiębiorstwa i nie tylko. część zysków w zamian za poświęcenie rozkazy.
czy w przyszłości pojawi się na rynku w odniesieniu do dostosowania ceny na wielką skalę 丁思恩 maotai buty, dyrektor generalny wyraził swoją opinię."obecnie w przemyśle do ceny są głosy na enterprise, ale naprawdę nie wiele wzrostu cen surowców, więcej nie wahania cen rynkowych na rynku, jak i do but".jest teraz 丁思恩 pod koniec, że ceny ex - works, jeśli nagle rozrachunku poprawić pewien wpływ na koniec roku, i może być dla klienta.
w tym samym czasie, but by 丁思恩 producent wskazuje, że surowce są pewne rezerwy, do których jest więcej fal na dostosowanie cen, jeśli ten nowy rozkaz wzrostu cen surowców, ale tylko jeden koło ogniska krótki okres czasu ceny ex - works, powodując wzrost koło możliwości bardzo małe."niezależnie od tego, czy w cyklu wiec najpierw w krótkim i długim, zapasy, które w porównaniu z dużej liczby przedsiębiorstw z tej samej branży przedsiębiorstwa, zysk jest więcej."
uznaje się, że wzrost cen surowców na produkty przedsiębiorstwa na rynku niższego szczebla nie są widoczne.teraz, ponieważ buty większość przedsiębiorstw były stosowane w produkcji materiałów gotowych do zakupu tego buta, ale jeśli teraz jego zamówienie na zakup materiałów, cena będzie wyższa niż cena produktu pierwotnego przedsiębiorstwa, na wahania cen mają po 2 miesiącach mogą być widoczne.

Zaloguj się, aby zobaczyć
Konto:
Hasło: