news information
Wiadomości i informacje

03

2019-09

produkty z ubrania męskie buty. co do kolorów, na
Źródło artykułu:sieci Otwarcia strony:3449 Czas wydania:2019-09-03 01:32:50
wraz z powstaniem ludzi mody męskiej mody, jak również na bardziej kompleksowe i szczegółowe.w poprzednich artykułach nie wspomniał, co czyni kolor jego wyboru i z klasycznym stylu, może zniszczyć sobie na to pytanie przypływu produktów, stosuje się nadal do obuwia.
jakie buty, spodnie z dużych mody, co często zajmuje się również, że na ten temat na kolor, często mniej wrażliwe na męskie buty wybór kolorów może być mylące.tym razem nie będzie dyskusji kilku najważniejszych i kolor, mam nadzieję, że każdy może przynieść nieoczekiwane skutki.
brązowe buty
wydaje się, że z czarne skórzane buty brązowe spodnie. przez długi czas w branży mody w dwóch kolorach, ale w rzeczywistości jest to całkowicie niezgodne z - chciałbym powiedzieć, że choć nie stosuje się w sytuacjach formalnych, ale może w wolnym czasie nosił na sposób z mody. nie stoi w miejscu, które mogą mieć różne, wszyscy. poglądy.
czarne buty.
oczywiście, że możesz ubierać się na czarno i jest zawsze czarny, być może jest to kombinacja, ale po tym, co będzie po tym stylowa podróż staje się w cieniu.bez wątpienia jest szary i czarny, ale dobrym wyborem połączenia, brązowe i szare, a także może mieć nieoczekiwane skutki.tak czy siak, osobiste preferencje, mają bardzo duży wpływ na ogólny konsensus bardzo dobrze jest czarny but.
Oxblood buty.
ogólne Oxblood buty. kolor jest faktycznie bardziej oczywiste, buty, a nie pasuje, po wszystkim możesz nosić.to jest szary, brązowy kolor czerwony, granatowy lub dodać trochę syntezy jądrowej, czarny i niczym się nie różni.w rzeczywistości, jeśli nie, to proste. mam nadzieję, że to musi być dla ciebie, jak Oxblood jest droga.chociaż nie różni się od innych kolorów, ale w rzeczywistości kolor bardziej zabawne, jeszcze wyraźniej określone, osobowości.
kolor skóry
kolor skóry na bardziej osobiste - zielone lub niebieskie - że dużo portfela będzie ograniczony.
oto niektóre z kluczowych zaleceń należy wziąć pod uwagę:
bardzo dobrze pasuje do białej linii, ponieważ jest neutralny, zwięzły i rekreacyjnych.to białe dżinsy i krzykliwych kolorów, buty, spodnie w kolorze khaki. idealne dopasowanie.nie tylko są wyjątkowe i doskonałe wiosny i lata w spokoju, żeby twoje buty będą nadal koncentrować się na słońcu.
miej neutralny reszty sprzętu, proste, krótkie.twoje buty, będzie przyciągać uwagi, więc nie ma istotnych nadmiernie konkurencji jest zbyt świeże odciski koszulę lub kolor płaszcza.
Zaloguj się, aby zobaczyć
Konto:
Hasło: