news information
Wiadomości i informacje

03

2019-09

Najlepsze dziesięć przypadków optymalizacji i modernizacji przemysłu obuwniczego: Taizhou Shilin Shoe Industry Co., Ltd.
Źródło artykułu:Zhejiang NewsName Otwarcia strony:1648 Czas wydania:2019-09-03 11:31:12

Awansowany mistrz przedsiębiorstw obuwniczych na więcej


Na każdym Mu of Land posadzili ponad pięćdziesiąt milionów yuan wartości wyjściowej i wnieśli 3 -milionowy yuan wpływów podatkowych.Przemysł obuwniczy Shilin ustanowił nowy punkt odniesienia dla przemysłu obuwniczego Wenling: omówienie bohaterów na mu produkcji i konkurowanie o miejsca dzięki innowacjom.


Istnieją setki przedsiębiorstw obuwniczych w parku obuwniczym Hengfeng Street, wśród których Tajzhou Shilin Shoe Industry Co., Ltd. jest nie tylko największym, ale także jedynym znanym z własnych produktów markowych.W 2017, z obszarem 2423 metrów kwadratowych, obszar budynku 10673 metrów kwadratowych, roczna wartość wyjściowa 182.6 miliard yuan i całkowity podatek i opłata 104.8 milionów yuan, przemysł obuwniczy Shilin zajął drugie miejsce na liście najlepszych 10 -ciu przedsiębiorstw przemysłowych na mu w mieście i wygrał mistrzostwo przemysłu obuwniczego w mieście na mu.


W latach 1993 trzech braci i sióstr Lin Guangyin wspólnie finansowało utworzenie Shilin Shoe Factory, która stała się jedną z najwcześniejszych przedsiębiorstw w naszym mieście.Ponieważ w produkcji i działaniu zgodnie z "wysoką" polityką jakości, zwrócić uwagę na rozwój nowych produktów, traktować klientów jako Boga, w krótkim okresie czasu, Shilin Shoe Factory rośnie szybko.W latach 1997, fabryka obuwia została przekształcona w Shilin Shoe Industry Co., Ltd. z Linem Guangyinem jako przewodniczącym. Firma znajduje się jako zorientowana na eksport przedsiębiorstwo obuwie łączące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Jej produkty są sprzedawane do Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz innych krajów i regionów.


Lin Guangyin spędził większość roku za granicą, a reporter nie miał trudności z poznaniem go.Mówiąc o tym, że przemysł obuwniczy Shilin zdobył pozycję lidera w produkcji przemysłowej, powiedział: "Największą cechą przemysłu obuwniczego Shilin jest zbudowanie własnej marki i stworzenie własnych kanałów marketingowych w Rosji, Polsce, na Ukrainie i innych krajach, które różnią się od innych przedsiębiorstw obuwniczych w Wenling."


Większość przedsiębiorstw zajmujących się obuwiem w naszym mieście to głównie wyłącznie przetwarzanie i etykietowanie, a nie ma dobrze znanej niezależnej marki. Wzrost eksportu jest również oparty na ilości, a ogólna marża zysku nie jest wysoki.Wkrótce po restrukturyzacji Shilin Shoe Factory, stoi przed poważną przemysłową falą niskich zysków i zamówień.W obliczu kryzysu, jako weteran branży, Lin Guangyin postanowił stworzyć własną markę, zmienić się z przetwarzania i produkcji na innowacyjny projekt, przełamać sytuację i zbudować własną konkurencyjność.


Pod względem marki, przemysł obuwniczy Shilin jest unikalny. Nie rejestruje znaku towarowego w ogóle, ale wdraża wielobranżową strategię dywersyfikacji produktów, a różne obuwie rejestruje różne marki."Najstarszą marką, jaką zbudowaliśmy była marka Kelaifeng, która produkuje głównie buty sportowe.Później zarejestrowaliśmy męskie buty marki Weifeng i Weifeng Export Trading Company.Lin Guangyin powiedział, że przemysł obuwniczy Shilin ubiegał się o obuwie "Bolina" damskie i "Bai Scarlett" obuwie dla dzieci dwie marki, aby zapewnić klientom wszelkiego rodzaju podkłady butów, które chcą.Cztery marki "Kelaifeng", "Weifeng", "Bolina" i "Bai Scarlett" tworzą konkurencję różnicową, obejmując szerszy zakres ludzi i zwiększając chęć nabywców."Kolejną zaletą wdrożenia strategii wielomarkowej jest to, że w przypadku trafienia marki, mamy inną markę, której musimy się trzymać i nie będzie katastrofy.To jest środek obronny."Lin Guangyin powiedział.


Aby budować niezależne marki i przedsiębiorstwa handlowe, musimy wzmocnić badania i rozwój technologii oraz innowacje w zakresie produktów.Pod tym względem przemysł obuwniczy Shilin jest skłonny do inwestowania."Obecnie, przemysł obuwniczy Shilin, z pracowników 780 -tych, którzy nie są na pierwszej linii produkcji warsztatowej, technicy badawczo -rozwojowy stanowią największy udział."Lin Guangyin powiedział, że przemysł obuwniczy Shilin musi co roku rozwijać więcej niż 3000 -nowe produkty, a koszt rozwoju zagranicznego jest tak wysoki jak 12 -milionowy yuan, który jest znacznie wyższy niż udział inwestycji badawczo -rozwojowych przedsiębiorstw w skali miasta, które stanowią 3% dochodów."Niezależne badania i rozwój nowych butów, ze względu na modne i inne powody, relatywnie wyższy cytat, który jest jednym z sekretów naszej branży obuwniczej Shilin, aby osiągnąć wysoką wydajność."Lin Guangyin powiedział z uśmiechem.


Reporterzy odwiedzili ostatnio przemysł obuwniczy Shilin, pierwsze wrażenie jest takie, że w warsztacie produkcyjnym jest mniej pracowników niż wcześniej."W ostatnich latach aktywnie wdrażaliśmy transformację technologiczną i promowaliśmy wymianę maszyn.Obecnie w całej fabryce jest więcej niż 500 pracowników, prawie połowa z nich to co najwyżej mniej niż 900 osoby."Dla pracochłonnego przemysłu obuwia, wydajność jest zaletą," powiedział Lin Guangyin.Wysoka wydajność oznacza nie tylko niższe koszty względne, ale także może wygrać zaufanie klientów i wygrać więcej zamówień ze względu na krótki czas dostawy.W celu efektywnej poprawy wydajności, w ciągu ostatnich kilku lat, Shilin przemysł obuwniczy zakupił trzy sterowane komputerowo automatyczne maszyny zapasowe. Ta sama praca, która pierwotnie wymagała 15 -ciu osób, teraz tylko sześć osób.Wraz z promowaniem "wymiany maszyn" i poprawą jakości produktu, w ostatnich latach, roczna wartość wyjściowa przemysłu obuwia Shilin stale wzrosła, ranking wśród czołowych 100 przedsiębiorstw przemysłowych z roku na rok, z pięćdziesiątego miejsca w 2014, 47 -ego miejsca w 2017 do 45 -ego miejsca w 2017.


Gminy Bureau of Economics and Information Technology powiedziały, że po rozwoju przedsiębiorstw do pewnego stopnia, wielomarkowa strategia polega na wykorzystaniu dobrze znanej marki stworzonej przez samych siebie w celu rozszerzenia rozwoju wielu dobrze znanych programów strategicznych marki, kilka marek jest niezależnych od siebie, ale także mają pewien związek.Strategia wielomarkowa ma cechy względnej niezależności dla różnych rynków docelowych i działalności marki. Jest to strategia marketingowa polegająca na "poznaniu się nawzajem i nigdy nie cierpiącym na sto bitew". Potrafi skutecznie pozycjonować i dzielić rynek klientów i jest zgodna z "teorią segmentacji klientów".

Zaloguj się, aby zobaczyć
Konto:
Hasło: