Zhejiang·Taizhou Shilin Shoes Co., Ltd.
Będąc spółką w pełni profesjonalną, zapewniamy komfortowe i bezproblemowe doświadczenia zakupowe. Wierzymy, że wybór „Shilin” jest najlepszy. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Aby wybrać i kupić towary!
shilin shoes co. ltd w taizhou jest wenling miasto znajduje się w prowincji zhejiang, numer 7, na ulicy jest park buty, buty, wenling, jednym z pierwszych przedsiębiorstw, wenling, przez wiele lat był nazwany od 100 przedsiębiorstw kluczowych przedsiębiorstw przemysłowych, wywóz przemysłu, przedsiębiorstw i podatników. taizhou, przedsiębiorstwa zlokalizowane w centrum miasta - wenling miasto industrial park, numer 7.20 km od taizhou, huangyan, haimen zaledwie 10 kilometrów od lotniska, na szczeblu krajowym highway, w pobliżu tymczasowe, ruch jest bardzo wygodne.
enterprise ma obszar roślin 29300 8500 metrów kwadratowych powierzchni budynku metrów kwadratowych, ponad 800 osób, w tym personel techniczny 80 osób. rocznie ponad 400 milionów mężczyzn i kobiet, dzieci, takich jak produkty sprzedawane w kraju wywozu, z ponad 30 krajów.w produkcji i eksploatacji, zgodnie z "excelsior" polityka jakości, zwracać uwagę na rozwój nowych produktów, w odniesieniu do klienta jest bóg.produkty sprzedawane w wielu krajach europy, japonii, jak i w polsce, ukraina, rosja ma własną sieć sprzedaży. serdecznie witamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą, dla przyjaciół, może pracować na lepsze jutro.
Zaloguj się, aby zobaczyć
Konto:
Hasło: